ART agency
umelecká agentúra, hostesing, modeling, fotomodeling

Do spustenia prezentácie si prosím pripravte nasledovné, ZATIAĽ NEPOSIELAJTE
vyzveme Vás 


Celý obsah si prosím prečítajte veľmi pozorne
a postupujte podľa pokynov


     1, ak nemáte zriaďte si tel. číslo, ktoré bude slúžiť na komunikáciu s klientom, niekedy sa môže stať, že si klient vyžiada kontakt na Vás ešte pred uzatvorením stretnutia, má záujem overiť si znalosť cudzieho jazyka, prípadne iné doplňujúce info...,posiela sa,

Klient bude informovaný o tom, že ste počas dňa zaneprázdnená a má sa podľa toho zariadiť,
nevypisovať a neotravovať.

     2, nainštalujte si prosím aplikáciu WhatsApp, budem Vás prostredníctvom nej v súrnom prípade kontaktovať, na moje správy je potrebné odpovedať asap.,

     3, Vaše mailové konto si nainštalujte do mobilu, nastavte si upozornenia pre došlú postu, pravidelne si kontrolujte mailovú adresu,

    4, kým sa prezentácia spustí potrebujeme text ABOUT ME 

 • v cudzom jazyku
 • v prvej osobe
 • môže mať decentný "šteklivý" nádych
 • v rozsahu minimálne 10 viet

Mal by to byť text, ktorý vás vystihuje a zároveň klienta zaujme. Klienti si tieto texty čítajú a veľakrát sa i podľa toho rozhodujú. Asistentka na tento text môže poukázať v mailovej komunikácii.  Vyvarujte sa textom typu... Hello, I like sport, books atď... strohým a nudným textom:(

Tall, slim, attractive - Meet our lady Melania. The late 20-year-old blonde has an open-minded and adventurous character. These are the perfect conditions for an unforgettable escort service. The lady is a very interesting person. She works as an interpreter, as a part-time model, and loves to discover distant countries. Thanks to her communicative, polite, and charming nature, she manages to get in touch with people in every situation and to inspire them. This makes the beauty the perfect lady companion for various occasions and events in upscale locations.
If you prefer a date in a more private ambiance, you may invite the lady to a sushi dinner or a French à la carte restaurant. These are Melania's culinary preferences - and it creates the perfect setting to get to know each other better, and break the ice. However, that will not be necessary. Because with Melania, you will feel comfortable and at ease from the very first second. After dinner or another event, she will surprise you...Book the charming Melania today. A fantastic time awaits you with a girl who will put you in the mood with charm, charisma, and sex appeal.


Ak ste na stretnutí neuviedla poprosíme vás, aby ste nám čím skôr poslala vaše umelecké meno.


Fotografie sú základom vášho úspechu

NAOPAK...FOTO POSLAŤ ČÍM SKÔR 

Predpokladáme, že túto prácu spoločníčky ste začali robiť, pretože chcete zarobiť a nie hradiť poplatok zo svojich prostriedkov. Fotografie, ktoré sa budú posielať klientom sú základom Vášho úspechu a spoločne s inými faktormi ovplyvňujú výšku Vášho zárobku. Ak sme foto zhotovovali spoločne použijeme tie, plus by bolo vhodné dodať ešte doplňujúce, decentné v spodnom prádle sú povolené. Dovoľte nám na základe našich skúseností odporučiť vám ako pri ich výrobe postupovať.

Fotografie musia byť z domáckeho prostredia, žiadny ateliér, veľmi vhodné sú fotografie z kaviarne, z reštaurácie, zo záhrady, z prírody i z domu, z vášho bytu. Pár Foto si zhotovte sama tzv. selfie 2 - 3 ks, plus 2 - 3ks nech vám urobí kamarátka, kamarát.

 • Make - up, vlasy - celková upravenosť...
  Zverte sa do rúk profesionálom. Navštívte vizážistku, kaderníka, manikúra, pedikúra taktiež musí byť 100%tná. Profesionálna vizážistka vám krásne vymodeluje kontúry tváre krku. Odporúčame jemné, denné líčenie, žiadne výrazné večerného typu. Foto typu "Teraz som vstala a cvakám mobilom" nezarobia ani cent!
 • Oblečenie | topánky
  • minimálne 2/3 ks elegantných obtiahnutých - elastických šiat (ak máte tetovanie, alebo znamienka tak také, aby to zakryli)
  • ak vaše krivky nie sú 100%tné odporúčame sťahovací korzet, alebo sťahovacie nohavičky a dlhý rukáv
  • pančuchové nohavičky, samo držiace sú vhodné telová farba, i keď ste opálená, ide o prekrytie nerovností, nohy vyzerajú v pančuškách o 100% lepšie:)
  • lodičky, sandále na vysokom opätku, pokiaľ je možné ihličkový opätok, nie čižmy - opticky skracujú nohy
  • plavky, spodné prádlo zlepšuje postavu, výber je na vás
  • foto ktoré vás celé zahaľuje, kabáty, bundy vôbec neposielajte
  • ak máte pekné foto z letných dovoleniek, z párty, z reálneho života bolo by super
 • Tetovanie a piercing
  Ak máte tetovanie snažte sa ho zakryť, dlhší rukáv, dlhšie nohavice, piercing z oblasti tváre nos atď. si vytiahnite, nezabúdajte že ste Elegantné Luxusné spoločníčky!
 • Vhodné pózovanie
  I keď nemáte miery 90-60-90 môžete vďaka vhodnej póze urobiť výbornú fotku, vyskúšajte viac póz..., tu nájdete vhodné pózy.
 • Osvetlenie
  Foto by malo byt pekné svetlé, keď si ich budete zhotovovať mala by ste byť otočená oproti slnku, oknu, svetlu nie tmavá kúpeľňa, chodba...
 • Pozadie
  Dbajte i na vhodný výber pozadia, resp. priestoru kde by ste sa fotila, ak poznáte niekoho kto má pekný dom, byt, prípadne hotelová izba, bazén... vyhýbajte sa hrdzavým radiátorom a rebrinám:).
 • Používanie filtrov
  NEBOJTE SA použiť JEMNÝ filter vo Vašom telefóne, prípadne inú aplikáciu na úpravu fotografií:) jemný znamená, že nebude meniť Vašu fyzimóniu, ale zjednotí farbu pleti na tele, prípadne vyváži farebnosť.

 • Výraz tváre na fotkách

  Fotky by mali byť usmiate pozitívne. Celkový dojem z fotografií musí byť veľmi pozitívny, usmiaty, milý:) a niektorých zvodný, zmyselný, dávajte si pozor na tzv. "DUCK FACE", aroganciu a tzv. pardón za výraz "hubu do podkovy" kútiky vždy pekne jemným úsmevom zdvihnúť:).


Správne foto 


Nesprávne foto


Právna forma fungovania

 • Forma fungovania firmy a za čo platím?
  Naša spoločnosť na základe Vašej žiadosti vytvorila Prezentáciu Vašej osoby a zaviazala sa starať sa o ňu a zabezpečiť tú najvyššiu možnú návštevnosť, čomu sa rovná čo najväčší počet ponúk na stretnutie, za toto si na základe zmluvy účtuje odmenu. Sprostredkujeme vám kontakty na klientov, ktoré vám zostávajú a môžte ich využívať aj po skončení našej spolupráce. Nie sme agentúra, ktorá sprostredkuje prácu.

 • Úhradu za služby si nikdy nenechávajte na poslednú chvíľu. Prečo?
  Máte o starosť menej, budete tak v kľude, čo sa automaticky podvedome prenáša i do Vášho chovania na stretnutiach.
 • Mám veľa ponúk, ale nedarí sa mi. Platím i keď neuzatvorím stretnutie?
  Ak ste mali dostatok pracovných ponúk, ale neuzatvorili ste stretnutie z Vašej viny, poplatok hradíte.
 • Zdá sa vám, že máte málo ponúk, alebo mi nechodia vôbec, čo treba robiť?
  V prvom rade okamžite mailom kontaktovať manažérku, vyhodnotíte štatistické údaje a navrhnete riešenie na zvýšenie Vašich pracovných ponúk. Nezačať telefonovať, mailovať ostatným dievčatám a šíriť paniku. Ak vám ponuky nechodia vôbec je niekde technická chyba a bezodkladne nás kontaktujte.
 • Ak chcem spoluprácu iba prerušiť, je to možné?
  Prerušenie spolupráce je možné po dobu maximálne 1 mesiac. V prípade, že sa spolupráca po uplynutí doby prerušenia neobnoví, bude zrušená a Vy ste povinná uhradiť jednomesačnú výpovednú lehotu.

 • Môže isť so mnou na stretnutie kamarátka, ktorá na stránke neinzeruje?
  Ak je prezentovaná na našej stránke samozrejme môže. Ak nie museli by ste za ňu uhradiť mesačný poplatok. Sme v kontakte s viacerými stálymi klientmi a budeme o tom vedieť.

 • Čo je skaut a aké výhody mi prináša?
  Ponúkame 50% z každého uhradeného poplatku tej dámy, ktorú ste odporučila. Táto odmena platí počas celej doby jej inzercie.

24 hodín pred spustením obdržíte ešte jeden mail s pokynmi, počkajte prosím s otázkami až po prečítaní informácii